Buzdolabını Folyo İle Kaplama

Buzdolabını Folyo İle Kaplama
29 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 600 kez okundu.

Buzdolabınızı folyo ile kaplamayı düşünüyorsanız işlem size zor gelebilir fakat ; birinin yardımı ile çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Buzdolabını folyo ile kaplama işlemi için gerekli malzemeler ; folyo ve sünger. Buzdolabınızda çizik ya da vuruk izleri var ise folyo ile kaplayarak hem mutfağınızı renklendirebilir hem de bu kötü görüntüleri yok edebilirsiniz.

Buzdolabınız dışında diğer beyaz eşyalar için aynı işlemi düşünüyorsanız hepsi bir takım yapabilirsiniz. Desenli folyolar da çok hoş durabiliyor. İşleme geçme kararı aldıysanız folyo eğer buzdolabının ölçüsünü alarak işleme başlayabilirsiniz. Öncelikle folyoyu aşağıdan ya da yukarıdan başlayarak yavaş yavaş ardınızdan biri sünger ile bastırarak işlemi folyo da hiç boşluk olmayacak şekilde yapıştırmalısınız.

BUNA BAKTINIZ MI?  Cam Kavanoza Dekupaj Uygulaması

Aşağıda bulunan görseller çok yakın zamanda yapılmıştır ve eşya sahiplerine aittir. Diğer eşyalar için de yapacağınız işlem aynısı.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git