Bulaşık Makinesini Siyaha Boyama İşlemi

Bulaşık Makinesini Siyaha Boyama İşlemi
27 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.002 kez okundu.

Bulaşık Makinesini Siyaha Boyama İşlemi

Yıllar geçtikçe evimizdeki eşyalar da eskir ve çalışır durumda olduğu için yenisine gerek duymazken eskimiş hali de bizi mutsuz eder.  Çözüm basit bulaşık makinesini boyamak. Bulaşık makinenizi siyaha boyamak istiyorsanız eğer kara tahta boyası ile ya da direk siyah renk ile boyayabilirsiniz aşağıdaki görselde bulunan makine rich ile boyanmıştır ve sarı rengin markası da diğer görselde bulunuyor.

İlk olarak makineyi güzelce temizleyip kuruluyoruz ve daha sonra işleme başlıyoruz. İlk kat için boyayı 3/2 oranında ve diğer iki katta 3/1 oranında sulandırma yapıyoruz. işlem bittikten sonra vernik atmalısınız. Eğer soru ya da görüşleriniz olursa bana yorum olarak yazabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Eski Kottan Yastık Kılıfı Yapımı

Boyama işleminde minik rulo kullanın. Yaptığınız işlemleri bizimle paylaşmak isterseniz sevinirim.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Bulaşık Makinesini Siyaha Boyama İşlemi Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. bulaşık makinesi dedi ki:

    beyaz eşyamızı beyaz iken gri renge kendimiz boyamak istiyoruz, Gri renkleri seviyorum fakat zamanında beyaz olarak almışlar. her istediğim anda da beyaz eşyaları değişteremediğimiz için gri renge boyamak istiyorum nasıl yaparım

Sayfa başına git