Bulaşık Makinesi Bardakları Neden Çizer

Bulaşık Makinesi Bardakları Neden Çizer
25 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 35 kez okundu.

Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar markası ne olursa olsun şans işidir kimi iyi çıkar kimi kötü hele fırınlar daha da şans işi annemin yirmi yıllık fırını ile benim ankastre fırınım yarışamaz mesela. Bulaşık makinesi temizliğinde sorun yaşıyorsanız illa ki makinenin kendisine ait bir problem olmayabilir. Örneğin ; tuzu bitmiş olabilir,deterjan kötü olabilir.

Bulaşık Makinesi Bardak Çizme

Yeni evli iseniz ya da yeni aldığınız pahalı canım gülüm bardaklarınızın makineden çıkartırken baktınız ki çizik çizik olmuş. Böyle durumlar da çok üzülüyorum bazı hanımlar bilemeyip gümüş olmayan kahve fincanları gibi malzemeleri ya da fırının ocak kısımlarını makineye atıp karartıyorlar sonra da çözüm aramak kalıyor geriye. Çizik probleminin nedenleri şunlar olabilir ;

En etkili en iyi diye sattıkları deterjan markaları olabilir (parlatıcıları yüksek olduğu için)

Kullandığınız parlatıcılar

Makinenin parlatıcısı bitmiş olabilir

Sepetlerin fazla eşya ile doldurulması

Bu da ilginizi çekebilir  Fiskosa Dekupaj uygulaması

Su ayarının düşük olması

Tuz kutusu kapağının tam kapatılmaması

Nedenleri ile bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Sorun parlatıcı ise sirke kullanmayı deneyin. Sorun genellikle yani çoğu zaman deterjan markasından kaynaklanıyor deterjanınızı değiştirip kullanmayı deneyin.Çevrenizdekilere danışıp onların deterjanını bir seferlik kullanmayı deneyip bir bakın eğer sorun çözülürse markayı değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Bulaşık makineniz de başka sorunlar yaşıyorsanız sorunlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Top Çiçek Yapımı başlıklı makalemizde Saksıda Top Çiçek Yapımı ve Top Çiçek Yapımı hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git