Beşik Korumalığından Kitaplık Yapımı


Evimize bebek gelince eşyalar da beraberinde geliyor ve kalabalık oluyor ister istemez. Bebek büyüyünce de beşik yerini yatak alıyor küçükleri birine veriliyor falan fistan fakat ; beşik ya da diğer eşyalardan geri dönüşüm yapmak mümkün örneğin ; beşiğin yan tarafında bulunan korumalıklrından kitaplık yapabilirsiniz.

Bebeği büyüyen arkadaşım kitapsever biri olduğu için oğluna çok fazla kitap almış ve onun odasına ayrı koymak istiyordu beşiğin yan korumalığını kitaplık yapıp bu ihtiyaçtan para harcamadan kurtulmuş.

Siz de bu işlemi yapmak istiyorsanız korumalığın merdiven gibi olan kısımlarına çarşaf geçirip raf haline getirdikten sonra kitapları üzerine dizebilirsiniz.

Beşikten neler yapılır sorusuna cevap olarak; beşikten sonra yatak olan ya da oyun parkı olanları tercih edin ki daha fazla kullanın. Benim oğlum beşiğinde neredeyse hiç yatmadı oldum olası sevmedi bende yatak haline getirip öyle kullandım ve hala da kullanıyorum. Kitaplık fikrini bende yeni öğrendiğim için henüz yapmış değilim ilk boş zamanımda değerlendirmeyi düşünüyorum.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git