Bebeğe Anı Panosu Yapımı


Bebeğe Anı Panosu Yapımı

Hamileyken bazı şeylerin değiştiğini hissederiz ama ; doğum yapınca hissetmekten fazlası olur yaşarız. Bebek doğurmak ayrıcalık benim için bir bayan olduğuma öyle mutluyum ki… Bebeğimizi fark ettiğimiz ilk andan itibaren anılar birikmeye başlar ve bu anılar sonsuza dek bizim için değerli olduğu için bir panoda sergilemek istedim ve her gören bayıldı.

Dilerseniz il giydiği tulumu ya da ilk taktığı şapkayı hiç fark etmez hangi nesneyi sergilemek isterseniz belirleyin sonrasında da bir tablo içerisine yerleştirip duvara asabilirsiniz. Dilerseniz kendiniz de tablo yapabilirsiniz. Elinizde parke tahtaları gibi eşyalar varsa birbirine monte edip ön kısma da cam takabilirsiniz.

Ben bebeğimin renkli ultrasonda verdiği profil pozunu , ilk tulumunu, doğduğu gün çekildiğimiz aile fotoğrafını ve bileğimize taktığımız hastane bilekliklerini astım tabloya.

Bebek anı panosu içerisine koyabileceğiniz eşyalar ; ilk giydiği eşyalardan bir parça ( tulum,şapka,patik,ayakkabı) mesela biri sadece ayakkabılarını koymuş ben bu fikri pek sevmedim bu yüzden diğer parçalarını koydum. İlk basılmış ayak izleri ya da el izleri de çok anlamlı bence.

Eğer siz de bu uygulamayı sevip yatıysanız bizimle paylaşabilirsiniz ya da görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için bize yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git