Banyo Dolabı Nasıl Ve Hangi Boya İle Boyanır


Banyo Dolabı Nasıl Ve Hangi Boya İle Boyanır

Teknoloji geliştiği ve yenilendiği gibi hayatta bulunan her şey de değişip yenilenirken mutfak dolabı, yer döşemesi gibi yenilenmesi hem zor hem de zahmetli olan diğer şeyler için pratik bilgiler çok işe yarıyor . Bu bilgilerden biri de  boyama işlemi ki son zamanlarda evin her yerini boyayan hamarat hanımlar görür oldum. Wc fayansı , lavabo, klozet gibi aklınıza gelecek ya da gelmeyecek her yer de boyama işlemi yapılıyor artık ve bu sayfada lavabo ve banyo dolabı nasıl boyanır onu anlatacağım sizlere .

ilk olarak gerekli malzemeler; rich multisurface siyah , rich acrylic  soft altın ve jotun taş vernik.  İlk kat yani astar için boyayı 3/2 sulandırdım ve ikinci katta 3/1 son katta hiç su kullanmadım. Banyo dolabım beyaz  renkti ve siyah altın yaptım. Lavabo içine boyama yapmadım çok da sırıtmadı eğer siz isterseniz içini de boyayabilirsiniz. Ben çok fazla çamaşır suyu cif vs kullandığım için biraz düşündüm bu konuyu çünkü.

Banyonun kalan tüm  kısmını da fayanslar olsun klozet, banyo takımı aklınıza banyoda kullanılan ne gelirse (pencere de dahil) her yeri boyadım sitemizde mevcuttur. Sorularınız ve görüşleriniz için bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Eğer siz de bu işlemi yaptıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git