Bahçeye Kuyu Görünümü Vermek Ya Da Yapmak

Bahçeye Kuyu Görünümü Vermek Ya Da Yapmak
12 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 620 kez okundu.

Bahçeye Kuyu Görünümü Vermek Ya Da Yapmak

Konu başlığı konusunda kararsız kaldığım için ikisini de yazdım arkadaşlar. Evlerimizin güzel olmasını istediğimiz gibi bahçelerimizin de güzel olmasını isteriz ve bunu kendi el emeğimizle yaparsak daha da seviniriz tabii ki. Öncelikle gerekli malzemeler  eski araç lastiği, birkaç adet kiremit, beyaz boya ve birkaç parça demir.

Öncelikle lastiklerini ben üç adet ile yaptım birbirine vidalamanız gerekiyor çünkü kayıp düşebilirler. Daha sonra lastiklerin yanlarından demirleri vidalamalısınız ve kaynak yapmalısınız. Çatı için yine demir ile kaynak yaptıktan sonra kiremitleri dizdim ve lastiklerin içini toprak ile doldurdum eğer su ile doldurmak isterseniz içine kalın branda koyun ki su boşa gitmesin.

BUNA BAKTINIZ MI?  Gaz Lambası Yapımı (Ampul ile)

Eğer soru ya da görüşleriniz varsa bize yorum olarak yazabilirsiniz. Aşağıda  bulunan fotoğraftan kendinize örnek alabilirsiniz.

Lastiklerin üzerini boyayın ki taş görünümü olsun

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Portmanto Nasıl Boyanır Resimli Anlatım başlıklı makalemizde portmanto boyama, portmanto nasıl boyamalı ve portmanto yenileme hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Bahçeye Kuyu Görünümü Vermek Ya Da Yapmak Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zevkoniç dedi ki:

    teşekkürler çok güzel bir geri dönüşümo lmuş

Sayfa başına git