Baget Pırlanta


Pırlanta elmasın işlenmemiş halidir, yani hammaddesidir. Elmas ve pırlanta aslında aynı taştır. Sadece pırlantanın kesimi çok farklı bir kesim olduğu için pırlantayı özel kılar. Pırlanta çok yoğun ateşten bile etkilenmeyen yüzyıllarca değerinde hiçbir şey kaybetmeyen özel taşlardır. Her kadının büyük bir aşkla tutkunu olduğu pırlanta çok değerli ve eşsiz bir mücevherdir. Pırlantanın oval, baget, damla ve kalp gibi farklı tasarım modelleri vardır. Firmanın satışını yaptığı her ürünün sertifikalıdır. Firmanın bin tl üzerinde yapılan alış verişlerde kar tanesi kolye hediyesi vardır. Şık mücevher kutusunda garanti belgesi ve sertifika belgesi ile gönderim yapılır.

Baget Pırlanta Nedir?

Farklı tasarım kesimi her alanda farklılığı arayanlar için baget yüzük eşsiz bir mücevherdir. Büyük ölçülerde dikdörtgen pırlanta taşı ve etrafında baget pırlantayı destekleyen küçük pırlantalardan oluşur. Firmada bir çok baget pırlanta modelleri bulunur. Baget pırlanta yüzüklerinizi tektaş olarak dahi takabilirsiniz. Karat pırlantanın ağırlığını ifade eder.

Neden Baget Pırlanta Almalıyım?

Pırlanta takılar gerek gündelik kullanım için gerekse özel günleriniz için vazgeçilmez ürünleridir. Evlilik teklifinde pırlanta yüzük her genç kızın hayalidir. Evlilik teklifi genellikle tektaş ile yapılır. Fakat farklı ve daha gösterişli olsun isterseniz baget pırlanta tercih edebilirsiniz. Bu özel kesim oval kesime göre daha gösterişlidir. Firma uluslararası standartlarda üretim yapar.

Pırlanta Fiyatları

Pırlanta pahalı ve özel bir mücevherdir. Firma her kişiye özel farklı tasarımlar yapar. Uygun fiyatlı bir pırlanta almak isterseniz daha küçük taşlı fakat şık tasarımları tercih edebilirsiniz. Firma alyans yüzüklerde dahi pırlanta kullanarak şıklığı parmaklarınıza sunar. Bu sayede daha klasik bir model almaktan çıkar farklı bir alyans modeline kavuşursunuz. Firmanın ürünlerini incelemek için sitesini ziyaret edebilir ve sipariş verdiğiniz anda ücretsiz kargo imkanlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git