Ayna Kenarlarını Süslemek


Evin bir köşesinde ayna olmadığında zorlanabiliyoruz. Özellikle hanımlar evin bir köşesinde ayna olmadığı zaman bir boşluk hissettiklerini söylüyorlar. Aynalar şimdi aktüel ürün kataloglarında dahi yer alıyor. Değişimi her zaman ve herkes sever.  Evimizde bir eşya değişimi yaptığımız zaman kendimizi adeta daha iyi hissediyoruz. Ayna değişimi de bu mutluluklardan bir tanesi olabilir. Eğer aynanızda ufak dokunuşlar ve büyük değişiklikler istiyorsanız aşağıdaki görsellerden yararlanabilirsiniz.

Ayna kenarlarını odun parçaları ile süslemek ; en beğendiğim görsel odun parçaları ile yapılan. Odun parçalarını minik minik budama makası ile kesip vernik attıktan sonra ayna kenarlarına yapıştırabilirsiniz. Eğer odun parçalarını vernik atmazsanız böcekleme yapabilir.

Ayna kenarını taşlar ile süslemek ; taş denince aklımıza bildiğimiz sokakta bulunan taşlar değil tabii çünkü önceden etrafımızda türlü çeşit taşlar olurdu şimdi her yer parke vs olduğu için deniz kenarında bulunan taşlardan olması görünüm açısından önemli. Taşlara dilerseniz taş boyama da yapabilirsiniz.

Ayna kenarını çiçek ile süslemek; ayn kenarını çiçek ile süslemek istiyorsanız dilerseniz önceden aynayı boyayıp kurumasını bekledikten sonra süsleyebilirsiniz. Eğer çiçek ile süsleme yapacaksanız hazır satılan çiçeklerden alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git