Ayakkabı Rengini Değiştirme

Ayakkabı Rengini Değiştirme
28 Mart 2017 tarihinde eklendi, 4.389 kez okundu.

Ayakkabı Rengini Değiştirme

Yeni çıkan boya çeşitleriyle eskimiş olan ayakkabılarınızı yeniye çevirmeniz de mümkün. Son zamanlarda bayanlar boyama konusunda inanılmaz ürünler üretir oldu. Rich marka boya ile yeni tanıştım ve her yerde kullanılabileceğini öğrendim ve gördüm ki bayanlar benden önce öğrenmiş ve bir çok güzel şey üretmiş bile. Ayakkabı boyama da bu ürettikleri ürünler içerisinde yer alıyor.

Eğer atamadığınız iyi marka ayakkabınız var ise rengini değiştirerek hem tekrar kullanır hale getirmiş olursunuz hem de insanlar yeni markalı ayakkabı aldığınızı zannedebilirler.

Aşağıda bulunan ayakkabı görsellerinden de kendinize örnek alabilirsiniz. Bu ayakkabıyı boyayan bayan boyadıktan sonra üzerini pulla süslemiş ve son modaya uygun parlak ayakkabı sahibi olmuş.

Ayakkabı boyamak için gerekli malzemeler rich boya ve fırça süslemek için ise pul yapıştırıcı boncuk ya da ne isterseniz ekleyebilirsiniz.

Ayakkabıyı dilediğiniz kadar kat atarak boyayabilirsiniz yeter ki renk tamamen kapansın her her kat attığınızda bir gün bekletin ki iyi kurusun.

Bu da ilginizi çekebilir  Mutfak Dolaplarını Fuşya Rengine Boyama

Hadi size kolay gelsin.

 

ayakkabı rengini değiştirirken önemli uyarı! işleme başlamadan önce ayakkabınız çamaşır makinesi gibi bir ortamda temizlenmeye müsait ise orada temizleyiniz, eğer çamaşır makinesinde ayakkabınız temizlenmeyecek bir ayakkabı yumuşak bir bezi hafif sıcak suya sokup iyice temizleyiniz. Daha sonra güneş veya kuru bir ortamda ayakkabıyı dinlenmeye bırakınız, yaptığnız ayakkabı renk değişiminden daha fazla verim alacaksınız.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Budak Çalışması (Görünümü) Teknikleri başlıklı makalemizde budak, budak çalışması ve rich budak çalışması hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

ayakkabı rengi nasıl değiştirilir,ayakkabı rengi değiştirme,ayakkabı rengi nasıl değişir,beyaz ayakkabi baska renge boyanirmi,ayakkabının rengi değiştirmek,ayakkabimin rengini nasil degistiririm,ayakkabı rengini değiştirmek istiyorum,süet ayakkabıyı başka renge boyama,ayakkabı kırmızıdan siyaha boyanması,ayakkabı boya rengi nasıl değişir

Etiketler:

Ayakkabı Rengini Değiştirme Konusuna 5 Yorum Yapıldı
 1. paspas dedi ki:

  Ayakkabı Rengini Değiştirme ile ilgili aramalar. ayakkabı renk değiştirme boyası fiyatı, ayakkabı renk değiştirme verniği. süet ayakkabı rengi nasıl değiştirilir. rugan ayakkabının rengi nasıl değiştirilir. sprey boya ile ayakkabı boyama. kahverengi ayakkabi siyaha boyanirmi. güneşli renk değiştirici. bergamo renk değiştirici

 2. cafer dedi ki:

  ayakkabı rengini değiştirme ile ilgili aramalar. bergamo renk değiştirici. ayakkabı renk değiştirme boyası fiyatı. ayakkabı renk değiştirme verniği. kahverengi ayakkabi siyaha boyanirmi. süet ayakkabı rengi nasıl değiştirilir
  derby renk değiştirici. güneşli renk değiştirici. ayakkabı renk değiştirici sprey

 3. Hasan dedi ki:

  süet bir ayakkabımız var, bu ayakkabı rengi kahverengi siyah olarak değiştirmek istiyorum, bunu rich boya ile değil de farklı bir boya ile normal ayakkabı boyar gibi üzerine yüklenmiş olsam ilerleyen zamanlarda boyanın rengi atmaya ve eskisinden de kötü bir hale gelme durumu olabilir mi?

 4. çiğdem uzunçalar dedi ki:

  merhaba, çok sevdiğim süet bir kahverengi ayakkabım var, bunu tabanı krem rengi ayakkabıyı siyah renge çevirmek istiyorum, mahallemizde bulunan bir ayakkabı tamircisine gittim, benden neredeyse ayakkabı parası kadar bir miktar talep etti, dolayısı ile ona yaptırmak istemiyorum.
  Kahverengi süet ayakkabımı siyah renge değiştirebilirmiyim?
  teşekkürler.

  1. Kemal Zorlu dedi ki:

   kahverengi ayakkabınızı siyah renge rahatlıkla sizde boyayabilirsiniz. bu konuda size yardımcı olabilmemiz için öncelikle ayakkabının hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek gerekiyor. deri mi süet mi bunlar çok önemli yazarsanız size nasıl yapacağınızı anlatabilirim.

Sayfa başına git