Ayakkabı Rengini Değiştirme


Müjde artık evde ayakkabı rengi değiştirmek çok kolay. Bunun için yapılması gereken istediğiniz renk skalasını belirlemek ve zevkinize uygun ayakkabı rengini oluşturmak kalıyor. Şimdi gelin ayakkıbı rengimizi değiştirelim.

Yeni çıkan boya çeşitleriyle eskimiş olan ayakkabılarınızı yeniye çevirmeniz de mümkün. Son zamanlarda bayanlar boyama konusunda inanılmaz ürünler üretir oldu. Rich marka boya ile yeni tanıştım ve her yerde kullanılabileceğini öğrendim ve gördüm ki bayanlar benden önce öğrenmiş ve bir çok güzel şey üretmiş bile. Ayakkabı boyama da bu ürettikleri ürünler içerisinde yer alıyor.

Eğer atamadığınız iyi marka ayakkabınız var ise rengini değiştirerek hem tekrar kullanır hale getirmiş olursunuz hem de insanlar yeni markalı ayakkabı aldığınızı zannedebilirler.

Aşağıda bulunan ayakkabı görsellerinden de kendinize örnek alabilirsiniz. Bu ayakkabıyı boyayan bayan boyadıktan sonra üzerini pulla süslemiş ve son modaya uygun parlak ayakkabı sahibi olmuş.

Ayakkabı boyamak için gerekli malzemeler rich boya ve fırça süslemek için ise pul yapıştırıcı boncuk ya da ne isterseniz ekleyebilirsiniz.

Ayakkabıyı dilediğiniz kadar kat atarak boyayabilirsiniz yeter ki renk tamamen kapansın her her kat attığınızda bir gün bekletin ki iyi kurusun.

Hadi size kolay gelsin.

Aşağıda yer alan ayakkabıların rengini değiştirmek oldukça kolay. Sizin de ayakkabılarınızın rengi bu tarz da ki renkler ise kolaylıkla bu renkleri güncelleyebilir ve de değiştirebilirsiniz.

En basit renk değiştirme işlemlerinden biri ise siyah renk ayakkabı renk değiştirme işlemidir. Biraz uzun sürmesi doğal olması yanı sıra değiştirilebilir bir renktir. Değiştirdikten sonra ayakkabınız çekiciliği ile ben buradayım dediğini fark edeceksiniz.

Ayakkabı rengini değiştirecekler için uyarı!

Ayakkabı rengini değiştirirken önemli uyarı! işleme başlamadan önce ayakkabınız çamaşır makinesi gibi bir ortamda temizlenmeye müsait ise orada temizleyiniz, eğer çamaşır makinesinde ayakkabınız temizlenmeyecek bir ayakkabı yumuşak bir bezi hafif sıcak suya sokup iyice temizleyiniz. Daha sonra güneş veya kuru bir ortamda ayakkabıyı dinlenmeye bırakınız, yaptığnız ayakkabı renk değişiminden daha fazla verim alacaksınız.

Güncelleme: 2.06.2019

Ayakkabı Rengini Değiştirme Konusuna 12 Yorum Yapıldı
 1. paspas dedi ki:

  Ayakkabı Rengini Değiştirme ile ilgili aramalar. ayakkabı renk değiştirme boyası fiyatı, ayakkabı renk değiştirme verniği. süet ayakkabı rengi nasıl değiştirilir. rugan ayakkabının rengi nasıl değiştirilir. sprey boya ile ayakkabı boyama. kahverengi ayakkabi siyaha boyanirmi. güneşli renk değiştirici. bergamo renk değiştirici

 2. cafer dedi ki:

  ayakkabı rengini değiştirme ile ilgili aramalar. bergamo renk değiştirici. ayakkabı renk değiştirme boyası fiyatı. ayakkabı renk değiştirme verniği. kahverengi ayakkabi siyaha boyanirmi. süet ayakkabı rengi nasıl değiştirilir
  derby renk değiştirici. güneşli renk değiştirici. ayakkabı renk değiştirici sprey

 3. Hasan dedi ki:

  süet bir ayakkabımız var, bu ayakkabı rengi kahverengi siyah olarak değiştirmek istiyorum, bunu rich boya ile değil de farklı bir boya ile normal ayakkabı boyar gibi üzerine yüklenmiş olsam ilerleyen zamanlarda boyanın rengi atmaya ve eskisinden de kötü bir hale gelme durumu olabilir mi?

 4. çiğdem uzunçalar dedi ki:

  merhaba, çok sevdiğim süet bir kahverengi ayakkabım var, bunu tabanı krem rengi ayakkabıyı siyah renge çevirmek istiyorum, mahallemizde bulunan bir ayakkabı tamircisine gittim, benden neredeyse ayakkabı parası kadar bir miktar talep etti, dolayısı ile ona yaptırmak istemiyorum.
  Kahverengi süet ayakkabımı siyah renge değiştirebilirmiyim?
  teşekkürler.

  1. Kemal Zorlu dedi ki:

   kahverengi ayakkabınızı siyah renge rahatlıkla sizde boyayabilirsiniz. bu konuda size yardımcı olabilmemiz için öncelikle ayakkabının hangi özelliklere sahip olduğunu öğrenmek gerekiyor. deri mi süet mi bunlar çok önemli yazarsanız size nasıl yapacağınızı anlatabilirim.

 5. ortega dedi ki:

  kırmızı ayakabıyı kahve renge boyatmak istiyorum bu mümkünmü

  1. paspas dedi ki:

   Ayakkabı deri ya da sahte deri ise işleminiz çok basit kahverengi su bazlı boya alıp tamamen kapayana dek boyayacaksınız üzerine de vernik atarsanız hem parlak görünür hem de kirlenince kolay silinir. Diğer çeşitler için tavsiye de bulunamıyorum.

 6. Mehtap özdek dedi ki:

  Merhaba hakiki deri bir ayakkabım var lacivert renkte bu ayakkabı, ben bu ayakkabıyı siyah yada farklı bir renge boyamak istiyorum. Açıkçası benim çok sevdiğim bir ayakkabı eğer rengini yakalayamazsam çok üzülürüm bu ayakkabının rengini nasıl değiştirebilirim

  1. paspas dedi ki:

   Hakiki deri boyamak en iyi yapılan ayakkabı boyama işlemlerinden biri siyah renge boyarsanız üzerine vernik atın ki suya da dayanıklı olsun , çalışmanız bitince bizimle paylaşırsanız mutlu oluruz. Rich cadence gibi su bazlı boya alıp ayakkabılarınızı boyayabilirsiniz.

 7. Ayakkabı rengini değiştirmek istiyorum dedi ki:

  Ayakkabılarım siyaha yakın bir renkte, ben bu ayakkabıları çok seviyorum ve hiç bir yerde benzerlerini bulamıyorum her 5-6 ayda bir renklerini beyaz,lacivert,kahverengi anlayacağınız çantamın şekline göre değiştirmek istiyorum. Ayyakabı rengi çok fazla değişirse zamanla ayakkabılarım zarar görmesinden de korkuyorum. Ayakkabı rengini değiştirmek istiyorum ama bu şekilde çok sevdiğim bir akayyakımdan da olmak istemiyorum. bu işi yapabilecek profesyonellere mi vereyim yoksa ben sürekli değiştirme işlemi yapayım mı?

 8. Yeşim dedi ki:

  Merhabalar iletişim numaranız varmı ayakkabının fotoğrafını atmak istiyorum ne olduğunu anlıayamadım

  1. paspas dedi ki:

   Resim yükleme sitelerinden birine yükleme yaparak yine yorum kısmına atınız.

Sayfa başına git