Ayakkabı Kutusundan Ne Yapılabilir

Ayakkabı Kutusundan Ne Yapılabilir
2 Ocak 2018 tarihinde eklendi, 567 kez okundu.

Bayan olarak en sevdiğim alışveriş ayakkabı almak. Ayakkabı alınca da kullanmadıklarımı birilerine verip dolapta yer açmak zorunda kalabiliyorum böylece ayakkabı kutuları da boş da kalabiliyor. Boşta kalan ayakkabı kutularını ne şekilde değerlendirebilirim ve en iyi nasıl olur sorularına yanıt bulabilmek için biraz araştırma yaptım. Bulduğum sonuçları da sizlerle paylaşmak istedim.

Ayakkabı Kutusundan Kutu Yapımı

Başlığı kutu yapımı olarak attım nedeni ise bu kutu çok amaçlı kullanılabilir olduğundan en iyi başlık bu şekilde oldu bence. Ayakkabı kutusundan kutu yapıp bu kutuyu tesbihlik,takı kutusu,makyaj kutusu daha bir çok şey için kullanabilirsiniz. Kutu ismi biraz nesnel kalıyor oysa ki görsellere bakınca bu kutunun çok öznel ve süslü olduğunu fark edeceksiniz. Ayakkabı kutunuzu kumaş ile kaplayıp süsledikten sonra dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

BUNA BAKTINIZ MI?  Amigurumi Bebek Yapımı

Ayakkabı Kutusundan Langırt Yapımı

Ayakkabı kutusundan langırt yapmak için dört adet çubuk ve mandallar gerekli. Ayakkabı kutusunu kenarlarından dörder adet delip bu deliklere sopaları geçirin ardından mandalları çubuklara takıp oyuncular yapın. Daha sonra oyun keyfi ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Ayakkabı Kutusundan Duvar Süsü Yapımı

Ayakkabı kutusunu dilerseniz duvarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Bunun için ise kutuyu belirli ölçülerde kesip dört beş parça yaptıktan sonra başlarına ip geçirip duvara asabilirsiniz. Süslemesini folyo ile kaplayarak,el işi kağıdı kullanarak ya da halat ip yapıştırarak yapabilirsiniz. Elinizdeki malzemeler ile dilediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz.

 

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Çatlayan Mutfak Tezgahına Ne Yapılmalı başlıklı makalemizde çatlayan mermer tezgahı ve çatlayan mutfak tezgahı hakkında genel bilgiler verilmektedir.

BUNA BAKTINIZ MI?  Araba Tekerinden Orta Sehpa Yapımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git