Araba Tekerinden Orta Sehpa Yapımı

Araba Tekerinden Orta Sehpa Yapımı
19 Aralık 2017 tarihinde eklendi, 275 kez okundu.

Araba lastiğinin görevi erkekler için arabaya yön vermek iken kadınlar için ise her şey olabilir ve bunlardan biri de orta sehpa ! Daha önceki görevini yerine getirip emekliye ayrılan tekerlek sonradan sehpa olarak can bulmuş. Salonunuzda orta sehpa yok ise dert etmeyin elbette aracınızın lastikleri eskiyecektir 🙂

Araba lastiğinden orta sehpa yapımı için gerekli malzemeler ; lastik,kumaş,zımba ve silikon tabancası dilerseniz üzerine cam kestirip altına da ayak takabilirsiniz. Orta sehpa yapımı ise öncelikle kumaşı tekerleğe sarıp zımbalıyoruz ve üzerine silikon sıkıyoruz iyice kuruduktan sonra yuvarlak mukavva gibi bir parçadan kapak yapıp sehpa görüntüsü veriyoruz. Dilerseniz halat ip ile de süsleyebilirsiniz.

Tekerlekten sehpa yapımı için süsleme işi direk size kalmış odanın uyumuna göre kendi zevkinize göre süsleme yapabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Kapı Süsü Yapmak İçin Örnekler başlıklı makalemizde . Tığ örgü ile örülmüş kapı süsü, evde kapı süsü ve Halat ipten yapılmış kapı süsü hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Gaz Lambası Yapımı (Ampul ile)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git