Ahşap Çiçeklik Boyama


🖻 Resim Galerisi için Buraya Tıklayın

Çiçeklerimizi cam kenarında mermere iliştirir en fazla fiskoslara koyardık eskiden şimdi ise çiçekler için özel çiçeklikler yapılıp satılıyor. Onlar da canlı onlara bu şekilde değer vermek ne kadar güzel. Üstelik ev dekoruna katkı da sağlıyorlar. Her alanda farklı güzel duran bu tarz objelerden hoşlanıyorsanız elbet sizin evinizde de olmalı. Ben ahşap ürünleri ham yani boyanmamış şekilde alıp kendim boyamayı tercih ediyorum. Hem maddi açıdan hem de keni zevkime göre hobi saati için kafa dağıtma projeleri yapıp evimi renklendiriyorum.

Ahşap çiçeklik modelleri

Çiçeklik olarak dilerseniz küçük dilerseniz büyük modellere bakabilirsiniz. Evinizin köşesi küçük ise tekli çiçeklik büyük ise dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Boyanmış olanlar 150 tlden başlarken boyanmamış olanlar 60-70 tlden satılıyor.

Ahşap çiçeklik modellerine aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz. Boyama için de bir video ekledim. Dilerseniz görsellere bakarak dilerseniz video izleyerek boyama yapabilirsiniz.

Ahşap çiçeklik boyama

Ham ahşap boyamak için akrilik ya da su bazlı olan boyaları tavsiye ederim . Öncelikle astar kat atmalısınız bunun için satılan özel boyalardan elinizde yoksa boyanızı sulandırarak bu işlemi kendiniz yapabilirsiniz. Boyanmamış bir ürünün tam kapanması için dört kat gerekebiliyor ve her kat için de bir gün beklemelisiniz.

Dilerseniz üzerine desen olarak dekupaj ya da stencil yapabilirsiniz. Soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git