2018 Tülbent Oyaları

2018 Tülbent Oyaları
20 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 676 kez okundu.

Tülbent bayanların evde rahatça takabildiği örtü olduğu için eşarp ve şaldan daha fazla kullanılıyor ve üzerine el emeği işler yapılabildiği için de hamarat hanımlar hobi bulma konusunda zorluk çekmiyorlar. El işi göz nuru işlemeler bazen iğne oyası tülbent bazen tığ oyası tülbent diye ikiye ayrılıyor. İğne oyası tülbentler için biraz daha zorlayıcı olduğunu söylüyorlar fakat ; el alışınca çok da zor olduğunu düşünmüyorum.

2018 yılına girmek üzereyken yeni model tülbent oyaları yani 2018 tülbent oyaları hakkında araştırma yapmak istedim ve sonuç olarak da sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Aşağıda bulunan görseller alıntıdır ve hepsi el emeği göz nurudur. Yeni yıl ile yeni tülbent oyaları da tabii ki değişti. Oyalar hakkında soru ya da görüşleriniz için bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.  En çok sorulan köprülü oya için üst kısmı nasıl diye soran arkadaşlarıma cevap olarak yazmak istiyorum ; Her halkanın içine 4 zincir çekip ikide çıkartıyorum.bu işlemi 10 halka olana kadar devam ediyorum.

BUNA BAKTINIZ MI?  Küçük Mutfak İçin Dekorasyon Fikirleri

 

 

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git