2018 Duvar Kağıdı Modelleri


Bu yıl duvar kağıtları çizgili olarak karşımıza çıkıyor. Her ev de güzel durduğunu söyleyemiyorum çünkü  ben denedim ve pek beğenmedim. Fotoğraflarda evet çok hoş duruyor hatta arkadaşlarımdan güzel sözler duyuyorum fakat en yakın zamanda değiştirmeyi düşünüyorum. Çizgili duvar kağıtları özellikle kız bebek odalarında çok sevimli duruyor. Hol için dresuarlar genellikle klasik olduğu için spor tarz ya da manzara resimleri tavsiye etmiyorum.

Manzara resimli 3 d duvar kağıtları çok moda geçen seneler de taş desen çok kullanılıyorken şimdi ise göl, ağaç,çiçek böcek desenleri daha moda. Duvar kağıdınızı duvar rengine uygun seçerseniz odanın havası daha tatlı bir hale gelirken zıt rengini seçerseniz bazen  göz alıcı bazen de kötü olabiliyor .

Odanızın rengi açık renklerde ise duvar kağıdını içerisinde aynı renkler bulunan bir iki ton koyu renk yaparsanız oda çok şık bir görüntüye kavuşur. Sadece boya evi temiz gösteriyor ama zengin gösteremiyor bu yüzden duvar kağıdı,stencil ya da çıta çalışması gibi şeyler ile süsleme yapmayı unutmayın.

Çıta çalışmasını bende bu yaz salonuma uygulayacağım. Fiyat olarak en düşük ev süsleme çeşidi olan çıta çalışmasını yapmak istiyorsanız sitemizde uygulama anlatımı mevcuttur. Stencil çalışması için şablon , boya ve fırça tabi bir de bol sabır ve zaman gerekebiliyor. Stencil çalışmaları en çok yatak odasında güzel duruyor.

Salona duvar kağıdı,yatak odasına stencil ve hole çıta çalışması ile evinizi zengin gösterebilirsiniz. Aşağıda bulunan görsellerin hepsini tecrübesiz ev sahipleri tarafından yapılmıştır. Siz de biraz güvenle çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git