2018 Bayan Örgü Şapka Modelleri

2018 Bayan Örgü Şapka Modelleri
22 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 1.301 kez okundu.

Kışın gelmesiyle evlerimizde sıcacık otururken bir yandan da dışarı çıkarken üşütmeyelim diye şapka ,atkı eldiven örmek de pek hoş olurdu diye düşünürken model ne yapsam ne renk yapsam sorularına yanıt ararken  sizlere de fayda olsun dedim ve hem kendime hem de sizlere araştırmalar yaptım.

Aşağıda bulunan görseller içerisinde favorim saç örgüsü gibi olan bere. Rengini başak renk yaparsanız örneğin bordo ya da yaprak yeşili gibi renkler ile daha da hoş olur.  Örgüyü ön plana çıkartmak için çok emek gereken bir model için bence bir kaç renk ya da iki renk kullanırsanız model daha kendini belli eder.

Bu sene uzun değil kısa şapka modelleri moda. Rengarenk bereler örüp kışın ve karın tadını çıkartmak için berenin nasıl yapıldığından bahsedelim hemen aşağıda bulunan açık kahverengi berenin yapılışı ; aş çevresi kadar 5 pirinç 8 saç örgüsü 5 pirinç ördükten  sonra dikiliyor yan kısımdan misinalı sisle ilmek çıkardıktan sonra örerken her 3 ilmek de bir artırdıktan sonra bir karış örüp ilmekleri büzmek gerekiyor.

boncuklu bere

saç örgü bere

saç örgü bere

saç örgü bere

saç örgü bere yapımı

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız El Örgüsü Kız Bebek Hırka Modelleri başlıklı makalemizde el örgüsü bebek hırkası, el örgüsü kız bebek hırkası ve örgü bebek hırkası hakkında genel bilgiler verilmektedir.

BUNA BAKTINIZ MI?  En İyi Mutfak Temizleme Yöntemleri

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git