Tavadan Duvar Süsü Yapımı

Tavadan Duvar Süsü Yapımı
7 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 389 kez okundu.

Tavadan Duvar Süsü Yapımı

Eskiyen tavaları ya da çizilmiş tavaları atmayıp değerlendirmek istiyorsanız bu konu size özel olarak hazırlandı. Artık teflon tavası olmayan ev yok ve teflon tavalar da çok çabuk çizildiği ve çizilen tava da sağlığa zararlı olduğu için atmayı düşünüyoruz hemen. Eski tavanızı atmadan başka bir şekilde de kullanabilirsiniz.

Tavanızı ilk önce boyamalısınız eğer evinizde uygun bir boya varsa masraf yapmadan boyayı kullanabilirsiniz. İçine dekupaj yapabilirsiniz eğer resim çizme marifetiniz varsa resim çizebilirsiniz ve aklınıza gelebilecek her şeyi süs olarak kullanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz. Dekupaj için boyama işlemini yaptıktan sonra bir gün beklemelisiniz ve daha sonra dekupaj kağıdınızı yapışkan sürerek yapıştırmalısınız.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Bu da ilginizi çekebilir  Bantla Duvara Şekil Verme

Etiketler:

Tavadan Duvar Süsü Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Eskimiş Kullanılmamış tavaları bu şekilde değerlendirmek çok akıllıca, geçenlerde bir arkadaşın ofisinde görüdüm ne kadar akıllıca değil mi?

Sayfa başına git