Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir

Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir

Boyamalara son hızla devam ediyoruz e temizlik zamanı malum ev boyanmalı temizlenmeli idi şimdi ise dolaplar,parkeler ocaklar da boyanmalı oldu. Hanımlarda ki cesarete hayranım gerçekten nasıl da korkusuzca bir işi kafalarına koydular mı gerçekleştiriyorlar. Ben böyle bir işlem hiç yapmadım ama ocağım yeni olmasaydı kesin yapardım 🙂 Ben buzdolabımı boyama aşamasındayım henüz bunun için de ayrı bir makale yazdım sizler için siteden bulabilirsiniz.

Gelelim set üstü ocak için gerekli malzemelere aşağıda bulunan fuşya ocağı boyayan hanımefendi akçalı sprey boya ile yaptığını belirtti mor olan ise rich multi ile boyanmış. Rich multi ile boyama yaparken fırçayı suya batırıp sonra boyama yaparsanız işlem daha güzel olur ve boyanızı azıcık da sulandırın çünkü koyu olan boyalarda fırça izi kalabiliyor.

İşlem çok basit ocak başlıklarını ve tellerini çıkarıp boyalarınızı ister sprey ister tüp boya tercih sizin alıp boyuyorsunuz. Aşağıda bulunan resimlerden kendinize örnek alabilirsiniz.Eğer soru ve görüşleriniz olursa bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Diğer uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Açıklama
Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir
Makalenin adı
Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir
Açıklama
Boyamalara son hızla devam ediyoruz e temizlik zamanı malum ev boyanmalı temizlenmeli idi şimdi ise dolaplar,parkeler ocaklar da boyanmalı oldu. Hanımlarda ki cesarete hayranım gerçekten nasıl da korkusuzca bir işi kafalarına koydular mı gerçekleştiriyorlar. Ben böyle bir işlem hiç yapmadım ama ocağım yeni olmasaydı kesin yapardım 🙂 Ben
Yazar
Yayıncı adı
paspas.org
Yayıncı Logo
Set Üstü Ocak Nasıl Boyanır Ve Boyama Teknikleri Nelerdir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Cemil dedi ki:

    Set üstü ocak boyanırken kesinlikle ısıya dayanıklı olması gerekmektedir.. Aynı zamanda temizlenmeye de ciddi derecede yıpranmaya dayanıklı olması gerekir..
    Çok fazla işlem yapılan ve yağ gibi temizlenme zorunluluğu çok fazla olna bir yer olduğundan seçtiğimiz boya hem temizlenebilir hemde ısıya dayanırlı olması gerekir.

Sayfa başına git