Palet İle Dekorasyon

Palet İle Dekorasyon
23 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 465 kez okundu.

Palet İle Dekorasyon

Palet ile dekorasyon nasıl olur, neler yapılır gibi sorulara yanıt olarak sayfamızda cevapları bulacaksınız. Palet ile dekorasyon olarak köşe koltuk,sehpa masa,tv ünitesi,çocuk yatağı, bahçe mobilyası ve daha bir çok şey yapabilirsiniz. Evinize gerekli olan eşya ne ise onunla başlayabilirsiniz.

Paletten köşe koltuğu yapan çok arkadaşım var ve hepsi birbirinden güzel oldu. Köşe koltuk için biraz fazla palet gerekebilir. Paletten soba korumalığı yapan bir arkadaşım üçüzleri yanmasın diye bu şekilde bir güvenlik ortamı oluşturmuştu.

Palet İle Oturma Grubu Yapımı

Paletten oturma grubu olur mu diyen bütün tanıdıklarım yapılan çalışmaları gösterdiğim de kendileri de yapma kararı aldı eminim sizin için de aynıları olacak ve aşağıdaki görsellerden göreceğiniz gibi müthiş fikirler var.Paletten oturma grubu yapımı için biraz fazla palet gerekebilir. Minderleri için sünger ve kumaş yeterli.

Paletten Çit Yapımı

Evinize ait bir bahçeniz varsa neden bahçeyi de süslemeyesiniz ki ? Bahçe süsleme için paletten çit yapımı ile başlayabilirsiniz. Çıta haline getirip bahçenin kenarlarını kapatabilir ve daha sonra boyayabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Parke Atıklarından Tablo Yapımı

Ahşap Paletten Koltuk Yapımı

Paletten koltuk yapımını yukarıda da yazmıştım ve çok palet gerekiyor. Eğer elinizde çok fazla palet varsa bunu koltuk yapımında kullanabilirsiniz ve ihtiyacınız olan şeyler ise ; kumaş, sünger ve palet. Dilerseniz paletleri boyayıp cila atabilirsiniz hatta oturma grubunuza ek olarak paletten sehpa da yapabilirsiniz. İki kat üst üste palet koyduğunuzda ve aynı şekilde bir kat daha aynı şekilde olduğunda yan yana getirip oturma grubunun tekibi yapmış olursunuz sırt kısmı içinde palet gerekiyor.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Google üzerinden aşağıdaki aramalar ile gelindi:

paletten koltuk

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git