Mikrodalga ve Mini Fırın Boyama İşlemi

Mikrodalga Ve Mini  Fırın Boyama İşlemi

Mikrodalga fırın ya da mini fırın bulunmayan ev neredeyse yoktur onlar anlık kurtarıcılarımızdır. Aniden misafir geldiğinde daha önceden freshlediğimiz börek çörekleri ya da fırınlardan aldığımız ürünleri ısıtmak için büyük  fırın yerine onları kullanırız. Mikrodalga fırın bazen mutfağımıza uymayabilir diğer ürünler gri iken o beyaz olabilir. Ya da zamanla sararma yapmış olabilir. Hem mutfağınızı şenlendirecek hem de eğlenceli bir aktivite için kollarınızı sıvayabilirsiniz. İşleme başlıyoruz !

Gerekli malzemeler rich marka boya ve fırça. Öncelikle fırın soğuk olmalı ve de bir güzel silinmeli her yeri. Sonrasında kuruluyoruz ve boyamızın kapağını besmele ile açıyoruz.

Boyama işleminizi gerçekleştirdikten sonra vernik atabilirsiniz daha şık görünür hem de. Rich marka boyalar her yer de ve her alanda kullanılır oldu ve fırın sıcak olduğu zamanlarda da kullananlar çatlama yapmadığını söyledi.

Boyayı yaptıktan sonra bir kaç gün fırın kullanmayın ki iyice kurusun.

Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Açıklama
Mikrodalga ve Mini Fırın Boyama İşlemi
Makalenin adı
Mikrodalga ve Mini Fırın Boyama İşlemi
Açıklama
Mikrodalga fırın ya da mini fırın bulunmayan ev neredeyse yoktur onlar anlık kurtarıcılarımızdır. Aniden misafir geldiğinde daha önceden freshlediğimiz börek çörekleri ya da fırınlardan aldığımız ürünleri ısıtmak için büyük fırın yerine onları kullanırız. Mikrodalga fırın bazen mutfağımıza uymayabilir diğer ürü
Yazar
Yayıncı adı
paspas.org
Yayıncı Logo

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git