Lambader Şapkasını Süsleme

Lambader Şapkasını Süsleme
27 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 631 kez okundu.

Lambader Şapkasını Süsleme

Her evde bir lambader illa ki var çünkü ; çok hoş duruyorlar. Çocuk odası salon ya da misafir odası illa ki birinde olmalı ve bazı evlerde hepsinde ayrı ayrı lambader bulunuyor. Koyacağınız alana daha fazla uyum sağlamak amaçlı eğer oda biraz sade kaldıysa lambadere hareketlilik katıp odayı da renklendirmek mümkün.

Lambader süslemek için gerekli malzemeler sizin zevkinize göre değişebilir fakat ben aşağıda bulunan görsellere göre malzeme yazacağım. Halat ip, çiçek,boya ve fırça. Lambader süslemek için öncelikle boyama yapmayı düşünenler boyama işlemine başlamalı daha sonra süsleme işlemine geçmelidir.

Boyama işlemi için lambader şapkasının ham maddesine göre boya alarak yapmalısınız. Plastik için plastiğe uygun ,kumaş ise kumaşa uygun boya almalısınız.

Boyama işleminiz bitti ise iyice kuruttuktan sonra ki iki üç kat boyama işlemi yapmanız gerekiyor ve her kat için bir gün beklemelisiniz. Çiçekler ile ya da kurdele , boncuk ya da pul gibi herhangi bir nesne ile süsleme yapabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Araba Tekerinden Orta Sehpa Yapımı

Aşağıda bulunan çiçekler evde vazoda bulunan cansız çiçeklerden bir parça alınarak yapılmış.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git