Islak Mendil Kapaklarından Hediyelik Magnet Yapımı

Islak Mendil Kapaklarından Hediyelik Magnet Yapımı
11 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 717 kez okundu.

Islak Mendil Kapaklarından Hediyelik Magnet Yapımı

Evde bebek olsun olmasın ıslak mendil her zaman bulunuyor hatta bittiğinde krize giren arkadaşlarım bile var. Her şeyi kâra geçirebilen  hamaratlıkta liste başı olan  arkadaşlarım ıslak mendil kapaklarını atmayıp biriktirmiş ve bunlardan da hediyelik süs yapmış ki ıslak mendil kapağından yapıldığını söylemeseydi asla anlamazdım.

Evde bebek magnet yapımı çok zor bir şey değil ama böylesine uygun bir yolla yapmak daha keyifli gerçekten maliyeti inanılmaz düşük ve görünümü de çok sevimli. Eğer siz de yapma kararı aldıysanız şimdiden ıslak mendil kapaklarını biriktirmeye başlayın çünkü ben başladım 🙂 Seneye oğlumun doğum günü süsleri belli oldu.

Resimli magnet yapımı kadınların en ilgisini çeken hediye ve her doğum gününde illa ki magnet veren oluyor. Siz de resimli yapmayı düşünüyorsanız ıslak mendil kapağının ölçüsünü alarak fotoğrafçıya gidip oğlunuzun vesikalık gibi çekilmiş fotoğrafını verip istediğiniz adet bastırın ve kapağın içerisine yerleştirin.

Bu da ilginizi çekebilir  Komodine Ayna Nasıl Kaplanır

Gelelim resimli magnet yapımına öncelikle gerekli malzemeler ıslak mendil kapakları,yapıştırıcı,mukavva, üzerini süslemek için boncuk olabilir ya da keçe olabilir . Aşağıda bulunan görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz.

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git