Genç Kız Odası İçin Tarz Fikirler

Genç Kız Odası İçin Tarz Fikirler
16 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 348 kez okundu.

Genç Kız Odası İçin Tarz Fikirler

Evinizde genç bir kız yaşıyorsa artık kendine vakit ayıramayan anne modelinden çıkıp bakım yapma zamanı gelmiştir çünkü ; zamanla gençler biz anneleri beğenmez hale gelir hatta sürekli eleştiri yaparlar. Yenilik gençlerimiz için çok önemli olduğu için kendimizden sonra kızımızın  odasına da bir el atmalıyız tabii.

Maliyet olarak çok açılmadan el emeği göz nuru neler yapılabilir diye sizler için araştırmak istedim daha kız annesi olamadım ama eski hallerimi düşünerek neler hayal ettiğimi hatırlayarak bir kaç genç kız odası planlamış oldum.

Genç kız odasında bulunması gerekenler; istediği renk ve modelde genç odası ayrıca kardeşi varsa onu da unutmayarak ona da ayrılmış bir yatak eğer kardeş yoksa misafir yatağı olarak kullanabilirsiniz. İkinci olarak kitap okumak benim için çok önemli olduğu için boydan boya bir kitaplık ve bu kitaplığı rengarenk boyayıp stickerlar yapıştırmak çok istemiştim kısmet olmadı. Üçüncü olarak değişik tarz bir  lamba ve duvar boyası da uçuk kaçık renklerde olabilir çok koyu olmadığı müddetçe tabii.

Bu da ilginizi çekebilir  Yoga Göz Yastığı Nasıl Yapılır

Daha bir sürü madde sıralayabilirim yazdıklarımı sadece alma amaçlı düşünmeyin örneğin eski ve büyük bir vitrininiz varsa  onu elden geçirip boyayarak kitaplık yapabilirsiniz.

Duvara asılan tablolar da odaya şenlik katabilir. Tül ve halı değişimi yapıldığında bir ev ne kadar değişiyorsa genç odası için de abajur bile renk katabilir.

Aşağıdaki görsellerde fark ettiyseniz genç odası takımları gayet sıradan iken halı ile duvar boyası ile çok büyük değişiklikler olmuş

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Bulaşık Makinesinden Puslu Çıkan Bulaşıklar başlıklı makalemizde bulaşıklar iyi yıkanmıyor, bulaşıklar puslu ve en iyi yıkayan bulaşık makine markası hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git