Evde Kirpik Yastık Yapımı

Evde Kirpik Yastık Yapımı

Kirpik yastıklar evin hangi alanında olursa olsun çok şık ve sevimli görünüyor. Dışarıdan alınan kirpik yastıklar deforme olabiliyor ve hangi tür ürün kullandı anti alerjik mi gibi kafanızda sorular kalmasın diye kendi yastığınız kendiniz yapabilirsiniz. Kirpik yastık ya da kirpik minder yapımı çok basit bir uygulamadır. Kirpik yastık yapan kişiler hazır pullu yani payetli kumaş alıp kesip yapıştırma işlemi yaparken ben kendi minderimin pullarını teker teker diktim ve çok daha sağlam oldu makinede bile yıkayabiliyorum.

Kirpik minder yapımı için gerekli malzemeler bir adet minder eğer kendiniz işleyecekseniz pul, hazır daha kolay diyorsanız payet kumaş almalısınız. Minderinizi koyacağınız odaya göre rengini seçerseniz daha hoş görünür. Videolardan destek alabileceğiniz gibi aşağıdaki resimlerden kopya çekerek de yapabilirsiniz ben videoya gerek duymadan yapmıştım.  Öncelikle gözleri yarın ay şeklinde kesip yapıştırın sonrasında ise kirpikler için deri kumaşı kesin ve alt kısmını bol bol makas atarsanız daha hoş duru kirpikler.

Artık büyük marketlerde bile satılan minderler her eve lazım bence 🙂 Diğer hobi ve uygulamalar için sitemizi takip edebilirsiniz. Sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

Kolay gelsin

Açıklama
Evde Kirpik Yastık Yapımı
Makalenin adı
Evde Kirpik Yastık Yapımı
Açıklama
Kirpik yastıklar evin hangi alanında olursa olsun çok şık ve sevimli görünüyor. Dışarıdan alınan kirpik yastıklar deforme olabiliyor ve hangi tür ürün kul
Yazar
Yayıncı adı
paspas.org
Yayıncı Logo

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git