Eski Dikiş Makinesinden Sehpa Yapımı

Eski Dikiş Makinesinden Sehpa Yapımı
16 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 499 kez okundu.

Eski Dikiş Makinesinden Sehpa Yapımı

Eski dikiş makinelerinin hatıraları bir başka güzel olduğu için asla atmaya kıyamıyoruz . Babaannemin bana miras bıraktığı dikiş makinesini atmaya kıyamayınca ben de sehpa yapma kararı aldım. Aşağıda bulunan görsellerden biri benim çalışmam. Eğer siz de bu uygulamayı yapma kararı aldıysanız işlem çok basit cam ya da tahtadan dikiş makinesinin boyuna göre kestirip makinenizi de boyattıktan sonra kurumasını bekleyin ve cam ya da tahta kısmı makineye yapıştırın.

Eğer üzerine kestirdiğiniz nesneyi makineye sabitlemez iseniz kazalara yol açabilirsiniz. Dikiş makinenizi dilerseniz dresuar olarak dilerseniz balkona masa görevi olarak her şekilde kullanmanız mümkün.

Sehpanızın camına stencil yapmayı düşünüyorsanız bu işlem için stencil kelimesinin üzerine tıklayarak işlemin nasıl yapıldığına ayrıntılı şekilde bakabilirsiniz.

Dikiş makinesinden yapılan diğer uygulamalar için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Dikiş makinenizi boyamak için ham maddesine göre boya seçimi yapmalısınız. Eğer elinizdeki boya su bazlı boya ise her alanda kullanabilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Cam Kavanoza Dekupaj Uygulaması

 

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Eski Dikiş Makinesinden Sehpa Yapımı Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. sehpe dedi ki:

    çok enteresan değişik bir dekor olmuş özellikle otantik ofis isteyenler için çok güzel olmuş bence

Sayfa başına git