Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar ?

Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar ?
8 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 305 kez okundu.

Duvar Kağıdı Duvardan Nasıl Çıkar ?

Evlerimizi süslerken zamanla ve birbirimizle yarışırız fakat bazı süslemeler yenileme gerektirebilir ve her şeyin kolay bir yolu olduğu gibi duvar kağıdı yenilemenin de bir tekniği bulunuyor. Aşağıda duvardan kağıdı çıkarmanın kolay yollarını sizler için listeledik. Eğer sizin de yorumlarınız olursa bize yazmayı unutmayınız. Görselden de anlaşıldığı gibi duvar kağıdı temizliği korkulacak bir şey olmaktan çıktı artık.

Gelin duvar kağıdı nasıl çıkar  görelim.

İlk olarak sirkeli su herkesin favorisi durumda çünkü sirke kimyasal temizlik maddelerinden uzak durmanın en etkili yolu.İkinci yöntem ise bulaşık süngerini bolca ıslatarak duvarı silmek bu yöntem ile siz yorulmadan çıkıyor kağıtlar.  Üçüncü yöntem ise kurutma makinesi ile kağıdı ısıtıp yolmanız gerekiyor. Eğer kağıt fayansa yapışmış ise işiniz çok daha zor diye düşünmeyin onun da en kolay yolu tiner ile kağıdı ıslattığınızda göreceksiniz ki kendi kendine atacaktır.

Bu da ilginizi çekebilir  en iyi cam silme yöntemi

Fayansa yapışan duvar kağıdı nasıl temizlendiğini de belirtmiş olduk.

Hadi size kolay gelsin.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Gümüş Eşya Nasıl Temizlenmeli başlıklı makalemizde gümüş nasıl parlar, gümüş parlatma ve kararan eşya parlatma hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git