Çelik Kapıyı Siyaha Boyama

Çelik Kapıyı Siyaha Boyama
8 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 474 kez okundu.

Çelik Kapıyı Siyaha Boyama

Çelik kapıyı yenileme tekniklerinden biri de en uygun fiyatlı olan boyama işlemidir. Dilerseniz uzman biri tarafından dilerseniz de kendinize güveniyorsanız kendiniz boyayabilir ya da boyatabilirsiniz. Çelik kapı boyama fiyatlarından haberdar değilim fakat ; kendiniz boyamayı düşünüyorsanız  sadece boya ve fırça ücreti vermeniz gerekiyor.

Çelik kapı için çekiçlenmiş selülozik boya gerekiyor. Genellikle kapıları bayanlar beyaza boyarken mobilya gibi ürünlere uydurmak için ise bazıları siyah tercih edebiliyor.

Çelik kapı boyama işlemi için öncelikle kapınızda derin çizik ya da hasar varsa zımpara yapmalısınız eğer yapmazsanız boyama işleminiz hoş görünmeyebilir. Zımpara işlemi gerekmiyorsa direk işleme geçebilirsiniz.

Boyama işleminde ilk olarak astar kat atmanız gerekiyor ve her kat için bir gün boyanın kurumasını beklemelisiniz ne kadar çok bekletirseniz boyama işleminiz o kadar güzel sonuçlanacaktır.

İkinci katınızı attıktan sonra tamamen kapanmazsa tekrar bir kat daha atabilirsiniz eğer aynı gün içerisinde üst üste boyama yaparsanız boyanız akabilir ya da fırça izleri olabilir.

Bu da ilginizi çekebilir  Şişe Kapaklarından Neler Yapılır ?

Boyama işlemini tamamladıysanız bizimle paylaşabilirsiniz.

Çelik kapı çizik giderme işlemi için çizik giderme kalemlerinden yararlanabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Çelik Kapıyı Siyaha Boyama Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. paspas dedi ki:

    Çelik Kapıyı Siyaha Boyama ile ilgili aramalar, çelik kapımı boyadım, çelik kapı boyacısı, çekiçlenmiş selülozik boya, çelik kapı yenileme, çelik kapı boyama fiyatları
    çelik kapı boyama ankara, çelik kapı nasıl cilalanır ,polisan hammer boya

Sayfa başına git