Cam Kavanoza Dekupaj Uygulaması

Cam Kavanoza Dekupaj Uygulaması
14 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 493 kez okundu.

Cam Kavanoza Dekupaj Uygulaması

Market alışverişi yapıp cam kavanozlardaki aldığımız konserveler kullanılınca kavanozları ne yapacağımızı şaşırıyoruz bazen bu yüzden cam kavanoz değerlendirme konusuna değinmek istedim. Cam kavanoz boyama işlemi çok kolay ve eğlenceli bir işlem. Eğer evinizde baharatlık yoksa baharatlık olarak kullanabilirsiniz baharatlık varsa dekoratif eşya olarak kullanabilirsiniz ve daha bir sürü alanda kullanabilirsiniz.

Cam kavanoza dekupaj uygulama için gerekli malzmeler, boya,dekupaj kağıdı ve yapıştırıcı. Dekupaj kağıtlarını internetten çıktı olarak alabilirsiniz. Kavanozlarını boyayıp kurumasını bekledikten sonra yapıştırıcı sürüp ardından dekupaj kağıdı yapıştırıp yine kurumasını beklemelisiniz. Son olarak da vernik atmalısınız.

Peçete ile cam kavanoz süsleme işi de dekupaj işlemi ile aynıdır. Peçete kağıt olarak çok sağlam olmadığından dekupaj kağıdını tercih ediyorum.

Peçete dekupaj nasıl yapılır sorusuna yanıt olarak diğer dekupaj işlemleri ile aynıdır sadece peçete çabuk yırtılan bir ürün olduğu için dikkatli olmanız gerekiyor.

Bu da ilginizi çekebilir  Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ?

Cam boyama dekupaj desenleri için google açıp görsellerden bulabilirsiniz eğer evde yazıcınız yoksa cafelerden çıkartabilirsiniz. Eğer soru ve görüşleriniz varsa bana yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Diğer uygulama ve hobi işlemleri için sitemizi takip edebilirsiniz. Aşağıdaki görsellerden kendinize örnek alabilirsiniz.

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Evde Koltuk Kaplama İşlemi Nasıl Olmalı ? başlıklı makalemizde evde koltuk kaplama, koltuk nasıl kaplanır ve köşe koltuk kaplama hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git