Buzdolabını Kara Tahta Boyası İle Boyamak

Buzdolabını Kara Tahta Boyası İle Boyamak
19 Nisan 2017 tarihinde eklendi, 769 kez okundu.

Buzdolabını Kara Tahta Boyası İle Boyamak

Hanımlar durmuyor ve boyama işlemlerine son sürat devam ediyorlarken tabii ki işleme geçmeden önce araştırma yapmayı da ihmal etmiyorlar çünkü her boyadıkları alanı yine temizleyecek ve kullanacak olan onlar. Özellikle anne olan hanımlar ise hem temizlik bakımından hem de sağlık açısı bakımından araştırma yapıp araştırmalarını bitirdikten sonra işleme geçiyorlar. Bugünkü işlem ise buzdolabını kara tahta boyası ile boyamak. Yeni model olan buzdolapları rengarenk fakat fiyatları çok pahalı. Evinde sağlam buzdolabı olan bayanlar da tabii haklı hemen eşya atılmamalı devir tasarruf devri 🙂

Buzdolabı boyama işlemi için gerekli olan malzemeler cadence marka kara tahta boyası ya da eğer bir yakınınızdan duyduğunuz iyi kalite kara tahta boyası varsa o da olur tabii. İşleme geçmeden önce dolabınızı temizleyip kurulamalısınız. Kara tahta boyası  işlemi ilk olarak bir kat astar bir kat da iyice tutması için iki kat boya atılmalıdır. İlk katı attıktan sonra beklenmelidir. Kara tahta boyası tamamen kuruduktan sonra çocuklarınızın oyun alanı olabilir çünkü üzerini tebeşirle yazıp silebilirsiniz.

Bu da ilginizi çekebilir  Mutfak Dolaplarını Kırmızıya Boyama

Aşağıda bulunan örnekten de fikir edinebilirsiniz. Ben de dolabımı boyama kararı aldım ve işlemi yapınca sizinle paylaşacağım.

Hadi bize kolay gelsin

Bu kategorimizde ki Bir önceki yazımız Kristal Takımı Boyamak Ve Süslemek başlıklı makalemizde kristal ayna efekti, kristal boyama ve kristale ayna efekti olur mu hakkında genel bilgiler verilmektedir.


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git