Budak Çalışması (Görünümü) Teknikleri

Budak Çalışması (Görünümü) Teknikleri

Hanımların evdeki eşyaları, mobilyaları, mutfak dolaplarını daha da fazlasını abartarak tencere tava boyadığına son zamanlarda çok fazla şahit oldum hatta o kadar bilgi sahibi oldular ki budak görünümü ya da eskitme gibi fırça darbeleri ile inanılmaz müthiş çalışmalar çıkartır oldular. Her çalışma da kendim de dayanamayarak yapmaya çalıştığım doğrudur 😀

Boyama işlerine ayrı bir ilgi var bu aralar çünkü evdeki eşyaları yenileme fikri her bayanın aklında olan düşünceler olduğu için ücret olarak da ufak bir meblağ ile inanılmaz güzel değişimler yapınca da durmadan boyamaya devam edip abarttıkları da oluyor. Her neyse gelelim budak görünümü nasıl oluyor ve eşyaya bu uygulama nasıl yapılıyor bu konuyu ele alalım.

Bu uygulama için gerekli malzemeler  ; boya, budak aparatı,glaze,fırça

Gelelim budak görünümü işlemine ;

Öncelikle budak çalışması yapacağımız ürün istediğimiz renkte ise direk işleme geçebiliriz eğer boyayacaksak ilk olarak boyama işlemini yapıyoruz , ürünü boyayıp iyice kuruttuktan sonra budak görünümü için budak rengini istediğimiz boyanın içerisine glaze karıştırdıktan sonra budak fırçası ile boyuyoruz.

İşlem bu kadar kısa sürüyor. Eğer diğer hobi ve uygulama işlemleriniz olursa sitemizi takip edebilirsiniz. Sorularınız olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Kolay gelsin sizlere

Açıklama
Budak Çalışması (Görünümü) Teknikleri
Makalenin adı
Budak Çalışması (Görünümü) Teknikleri
Açıklama
Hanımların evdeki eşyaları, mobilyaları, mutfak dolaplarını daha da fazlasını abartarak tencere tava boyadığına son zamanlarda çok fazla şahit oldum hatta o kadar bilgi sahibi oldular ki budak görünümü ya da eskitme gibi fırça darbeleri ile inanılmaz müthiş çalışmalar çıkartır oldular. Her çalışma da
Yazar
Yayıncı adı
paspas.org
Yayıncı Logo

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git