Ayakkabı Rengini Değiştirme

Ayakkabı Rengini Değiştirme

Yeni çıkan boya çeşitleriyle eskimiş olan ayakkabılarınızı yeniye çevirmeniz de mümkün. Son zamanlarda bayanlar boyama konusunda inanılmaz ürünler üretir oldu. Rich marka boya ile yeni tanıştım ve her yerde kullanılabileceğini öğrendim ve gördüm ki bayanlar benden önce öğrenmiş ve bir çok güzel şey üretmiş bile. Ayakkabı boyama da bu ürettikleri ürünler içerisinde yer alıyor.

Eğer atamadığınız iyi marka ayakkabınız var ise rengini değiştirerek hem tekrar kullanır hale getirmiş olursunuz hem de insanlar yeni markalı ayakkabı aldığınızı zannedebilirler.

Aşağıda bulunan ayakkabı görsellerinden de kendinize örnek alabilirsiniz. Bu ayakkabıyı boyayan bayan boyadıktan sonra üzerini pulla süslemiş ve son modaya uygun parlak ayakkabı sahibi olmuş.

Ayakkabı boyamak için gerekli malzemeler rich boya ve fırça süslemek için ise pul yapıştırıcı boncuk ya da ne isterseniz ekleyebilirsiniz.

Ayakkabıyı dilediğiniz kadar kat atarak boyayabilirsiniz yeter ki renk tamamen kapansın her her kat attığınızda bir gün bekletin ki iyi kurusun.

Hadi size kolay gelsin.

 

Etiketler:

Ayakkabı Rengini Değiştirme Konusuna 1 Yorum Yapıldı
 1. paspas dedi ki:

  Ayakkabı Rengini Değiştirme ile ilgili aramalar
  ayakkabı renk değiştirme boyası fiyatı
  ayakkabı renk değiştirme verniği
  süet ayakkabı rengi nasıl değiştirilir
  rugan ayakkabının rengi nasıl değiştirilir
  sprey boya ile ayakkabı boyama
  kahverengi ayakkabi siyaha boyanirmi
  güneşli renk değiştirici
  bergamo renk değiştirici

Sayfa başına git